Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

V roce významných "osmiček" i naše škola slaví svá výročí

Vážení kolegové, studenti, vážení rodiče a přátelé školy.


logo JPG3. září 2018 jsme zahájili nový školní rok, který je pro naši školu velmi významný. Připomínáme si 80 let založení Obchodní akademie a zároveň 60 let založení Střední průmyslové školy. Prostřednictvím mnoha akcí si připomeneme bohatou historii našich součástí i úspěšnou současnost naší školy. Jsme hrdí v prvé řadě na naše studenty, kteří trvale dosahují výborných studijních výsledků a skvěle reprezentují školu v mnoha soutěžích. Velké poděkování patří našim učitelům i ostatním zaměstnancům.

Dne 26. 10. 2018 proběhne v aule školy slavnostní shromáždění pro významné hosty a partnery školy, pro studenty bude připraven bohatý program sportovní i hudební.

Absolventy a širokou veřejnost zveme srdečně na den 27. 10. 2018, kdy proběhne Den otevřených dveří a tedy velmi dobrá příležitost setkat se se svými spolužáky i učiteli a prohlédnost si svou "alma mater". Velmi se těšíme na setkání.

Našemu výročí věnuje velkou pozornost místní časopis FRÝDECKO-MÍSTECKÝ PATRIOT ve svém zářijovém čísle. Číst můžete ...zde.

Volná pracovní místa na naší škole

Nabídka volných pracovním míst učitelů od 1. 11. 2018.

Erasmus Days 2018

VETErasmus DaysDne 12. 10. 2018 proběhl na škole v rámci celoevropské akce Erasmus Days prezentace všech našich aktivit. Představeny byly projekty mobility studentů i učitelů a slavnostně byly předány Europass Mobility.

Škola dosáhla dalšího vynikajícícho úspěchu, když získala cetirifikát Erasmus+ Vet Mobility Charter, který je významným oceněním kvality školy v oblasti Erasmus+ a umožní škole v budoucnu zjednodušit žádost o finanční podporu odborných praxí studentů v zahraničí.

Náhled certifikátu Erasmus+ Vet Mobility Charter ...zde.

 IMG 1542IMG 1534IMG 1537

Soutěž EKONOMICKÝ TÝM

V úterý 2. 10. 2018 jsme se zúčastnili krajské soutěže EKONOMICKÝ TÝM v Ostravě.
Školu reprezentovali studenti ze 4. ELA - Jakub Ryška, Roman Ponížil a ze 4. ELB - Kristýna Rajglová.
Studenti řešili testy z odborných předmětů - ekonomiky, účetnictví, ICT a všeobecného přehledu, ve druhé části soutěže pak
bylo jejich úkolem vytvořit prezentaci na vylosované ekonomické téma bez použití informačních technologií.
Jako škola jsme se umístili na krásném 3. místě.  Studentům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
ekonimicky tym

Program Erasmus+ 2018: Škola, kde se žáci i učitelé vzdělávají v zemích EU

LogosBeneficairesErasmusRIGHT ENŠkola úspěšně pokračuje v realizaci projektů v rámci programu Erasmus+. Projekt "Tady jsme, Evropo!" umožní našim studentům absolvovat v letech 2018-19 třítýdenní odborné praxe v Irsku, Portugalsku a Německu. Za poznáním a novými jazykovými i odbornými zkušenostmi vyjíždějí rovněž učitelé naší školy. V měsíci červenci 2018 ukončujeme projekt učitelských mobilit "Rozvoj odborných a jazykových kompetencí učitelů prostřednictvím zahraničních stáží jako jedna z významných podmínek kvalitnější přípravy studentů střední odborné školy" a ihned navazujeme smělým pokračováním "Směřujeme k výuce s využitím metody CLIL na střední odborné škole". O průběhu jednotlivých projektů Erasmus+ informujeme podrobněji ...zde. O projektech publikujeme rovněž na stránkách FRÝDECKO-MÍSTECKÝ PATRIOT ...zde.

Jazyková škola - sleva pro naše studenty

Využijte 50% slevu na všechny odpolední kurzy.

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top