Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Naše škola navázala velmi úspěšnou spolupráci s agenturou AFS - mezikulturní programy a už druhým rokem hostíme studenta ze zahraničí. Pro příští školní rok hledáme hostitelskou rodinu pro Sama z Belgie. Žádáme o zvážení, zda byste měli o hostitelství Sama po celou dobu školního roku 2018/19 zájem. Rádi bychom navázali na tuto tradici, protože kontakt našich studentů se zahraničními přáteli vnímáme jako velmi prospěšný. V případě vašeho zájmu se informujte u ředitele školy. Podrobnosti o Samovi ...zde.

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top