Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Ačkoli bojovali velmi statečně na kvalifikaci v Novém Jičíně, kde obsadili druhé místo,  do republikového finále nepostoupili. Právo účasti na kvalifikaci o republikové finále si naší studenti vybojovali prvním místem v krajském kole.  Ve značně oslabeném složení o 3 hráče základní šestky přesto dokázali porazit chlapce z Gymnázia Jana Ámose Komenského z Uherského Brodu, nestačili však na volejbalisty z Gymnázia KojetínReprezentovali nás:: Jakub Zerzavý, Erik Týče, Jan Machala, Radek Bacílek, Filip Pěch, Adam Kyselý a Jakub Šproch a Tomáš Míček.  Za vzornou reprezentaci zaslouží naši borci velké poděkování.

  •  
    aktuality

 

 

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top