Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Třicet dva studentů převážné druhého ročníku oboru Informační technologie se zúčastnilo školního kola soutěže Office Arena 2019. Pouze tři nejlepší řešitelé mohli postoupit do krajského kola. Letos je úkolem soutěžících připravit jednoduchou reklamní kampaň s využitím předepsaných nástrojů. Za naší školu postupuji tito studenti: Kryštof Káňa 2. IT, Terezie Ocelková 3. IT, Alexandra Sikorová 3. IT, všem držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

Soutěž Office Arena dává žákům a studentům možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office a získat zpětnou vazbu pro další zlepšení. Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh.

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top