Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Stříbrný prosincový svátek volejbalu

Prosinec je již tradičně vyhrazen volejbalovým turnajům, které pořádá naše škola. Svátek volejbalu odstartovalo okresní kolo ŠSH chlapců kategorie VI.B. Naši mladí reprezentanti porazili postupně všechny své soupeře a postoupili do krajského kola. V krajském kole 7. 12. 2017 dokázali s přehledem vyhrát všechna utkání, ale bohužel malé zaváhání přišlo až v posledním zápase, kdy nedokázali zopakovat vítězství ze skupiny nad lepšícím se Novým Jičínem. A také chybělo trochu štěstíčka, protože do poloviny tiebreaku vedli. Chlapci přesto nezklamali, postup do kvalifikace jim unikl jen o vlásek, ale stříbro zůstalo doma. V okresním kole bojovala i naše děvčata na palubovce Gymnázia a SOČ ve Frýdku-Místku, jejich vystoupení /5. místo/ je příslibem do budoucna.

 

13. 12. 2017 opět naše škola uspořádala pro všechny střední školy z okresu oblíbený již 5. ročník smíšených volejbalových družstev 3 dívky+3 chlapci. Letos se přihlásilo 6 družstev z našeho okresu. My jsme postavili jsme do soutěže 2 týmy a tím jsme tak trochu oslabili vlastní řady, ale zato si někteří hráči mohli zahrát se spolužáky z jedné třídy. Konečné stříbro našeho A týmu je o to cennější, že většina hráčů a hráček patří k těm mladším a méně zkušeným. Druhý náš tým přidal konečné 5. místo. Všem patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci.

Svátek volejbalu vyvrcholí 18. 12. 2017, kdy se na naší škole uskuteční už 27. ročník vánočního volejbalového turnaje smíšených družstev. Turnaj má svou tradici, letos se přihlásilo rekordních 30 družstev, některé třídy budou bojovat i s 2 týmy. O oblíbenosti „Vánočáku“ svědčí i fakt, že se ho účastní i 2 družstva absolventů.

Boje budou určitě nadmíru zajímavé a napínavé a tak, co více si můžeme přát než zakončit sportovní rok naší školy v této volejbalové náladě. Nezbývá než do Nového roku popřát všem hráčkám a hráčům splnění volejbalových cílů a milovníkům volejbalu, tohoto krásného sportu, hodně úspěšných smečů, bloků a skvělých zákroků v poli.

P1120047

P1120105

P1120102

P1120116

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top