Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Aktuální informace o organizaci maturitních zkoušek ve školním roce 2017/18

Studentům 4. ročníku doporučujeme sledovat tuto sekci o maturitních zkouškách, zde budou průběžně aktualizovány všechny potřebně informace.

Základním zdrojem informací jsou webové stránky Centra pro zjišťování výsledků ve vzdělávání (CERMAT) ...zde.

Maturitní zkoušky v podzimním termínu školního roku 2016/17

  • Pro maturitní zkoušky společné části v podzimním termínu je pro naše studenty určena spádová škola: Střední zdravotnická škola, Frýdek.Místek, p.o, Tř. T. G. Masaryka 451, 73801 Frýdek-Místek. Podepsané povolené pomůcky tzn. (pro písemnou práci z českého jazyka), slovník (pro písemnou práci z cizího jazyka), kalkulátor a tabulky (pro didaktický test z matematiky), odevzdejte ve dnech 28. srpna až 1. září mezi 8:00 a 12.00 ve spádové škole. Všichni maturanti si zajistí své vlastní povolené pomůcky.
  • Jednotné zkušební schéma pro podzimní zkušební období na webu www.novamaturita.cz.
  • Pro maturitní zkoušky v profilové části jsou stanoveny termíny 12. a 13. 9. 2017. Kontaktujte své třídní učitele, kteří Vám předají potřebné informace.

Sdělení ředitele školy o průběhu a organizaci maturitní zkoušky ve školním roce 2017/18 ...zde.

Informace MŠMT o standardizovaných zkouškách dokládajících jazykové znalosti žáka...

... na úrovni B1 nebo úrovni vyšší podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky, kterými lze nahradit jednu povinnou a jednu nepovinnou zkoušku z cizího jazyka v profilové části maturitní zkoušky ...zde.

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top