Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Poznej školu, na které chceš studovat!

open doorV měsíci říjnu spouštíme kampaň "Poznej školu, na které chceš studovat". V rámci mnoha prezentačních akcí budou vysvětleny možnosti studia maturitních oborů na naší škole, veřejnost bude seznamována s mnoha aktivitami a příležitostmi, které našim studentům nabízíme. Samozřejmě budeme prezentovat úspěchny naší školy v mnoha soutěžích a přehlídkách.

Za vše hovoří čistá úspěšnost školy u maturitní zkoušky 2019: 96,6%

Nejbližší akce:

Den otevřených dveří: sobota 11. 1. 2020 od 9:00 do 12:00

Informační leták ...zde

Adaptační dvoudenka 2019 ...zde

Hodnocení akce studenty 1. ročníku ...zde

Škola a její obory očima našich studentů ...zde. Skvělá práce bratrů Hrtoňových.

Důležité schůzky dne 26. 11. 2019

Dne 26. 11. 2019 proběhnou důležitá setkání, prosíme věnujte jim pozornost:

  • od 15:30 - jednání výboru Spolku rodičů a přátel školy v Kaváriu
  • od 16:00 - třídní schůzky v jednotlivých třídách
  • od 17:30 - setkání s rodiči zájemců o výměnný pobyt studentů v Holandsku v Kaváriu

DofE - další skvělá aktivita pro naše studenty

S velkou radostí a nadšením jsme na škole zahájili plnění vzdělávacího programu DofE. Tým našich studentů pod vedením koordinátorů z řad učitelů se zapojil do projektu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Studenti mají příležitost rozvíjet se dlouhodobě v oblastech pohyb, dovednost, dobrovolnictví a expedice, ale hlavně zažít mnoho nového, získat nové přátele. Budeme velmi hrdí na naše studenty, pokud v tomto školním roce naplní podmínky 1. úrovně programu a získají bronzový odznak DofE. Předpokládáme, že program ještě v tomto školním roce nabídneme mnoha dalším zájemcům a první skupině přejeme hodně zdaru! Podrobnosti o programu získáte kliknutím na logo.

logo dofe

Skvělý basketbalový úspěch našich děvčat

Basketbal možná nemá takovou tradici mezi našimi studentkami jako jiné sporty, ale sestavili jsme velmi úspěšnou sestavu.
V pátek 15. 11. 2019 vybojolvala děvčata ve finále okresního kola středoškolských her krásné 3. místo. Skvělý úspěch a velké gratulace, děvčata.

basket 1 19basket 19

Florbalový turnaj k 17. listopadu

Ve dnech 12. a 13. 11. 2019 se na naší škole konal florbalový turnaj k památnému 17. listopadu. Turnaj je pro studenty tradičně nejen sportovním zážitkem, ale i způsobem připomenutí dvou historických událostí českých dějin spojených se studenty českých vysokých škol v letech 1939 a 1989.

I letos byl o tento turnaj ze strany studentů veliký zájem. Proto byl turnaj rozložen do dvou herních dnů. V úterý 12. 11. se ve sportovní hale školy odehrávaly zápasy přihlášených tříd 1. a 2. ročníků. Šlo o postup těch nejlepších ze základních skupin do následujících finálových bojů. Druhý herní den, kterým byla středa 13. 11., byl připraven pro chlapce 3. a 4. ročníků. V základní herní části šlo opět o postup do finálových kol. První 2 nejlepší družstva všech skupin postoupila do závěrečných bojů o putovní pohár Přeborníka školy ve florbale. Po úctyhodných sportovních výkonech na hřišti nakonec zvítězilo družstvo chlapců 2.ZS, na 2. místě se umístili chlapci z 4.ZS a 3.místo patří 1.SA.

I děvčata měla svůj turnaj, který proběhl v tělocvičně OA. Na 1. místě skončilo družstvo děvčat tříd 1. EL, na 2. místě děvčata 3.OA a na 3. místě třída 2 OA.

Všem vítězům blahopřejeme, přihlášeným třídám děkujeme za účast a těšíme se na další ročník.

florbal 19 1florbal 19 2florbal 19 4

 

Minikurz korejštiny

korea smallV naší Jazykové škole proběhne v rámci spolupráce s Česko-korejskou společností MINIKURZ KOREJŠTINY PRO ZAČÁTEČNÍKY - vstup zdarma. Akce se koná ve čtvrtek 21. 11. 2019 od 16 hodin pod vedením zkušené české lektorky. Zájemci se mohou hlásit u p. Lukovské (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Podrobněji k akci ...zde.

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top