Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Čas krásných prázdnin a dovolených je za námi a my se už těšíme na nový školní rok. Uvítáme nové studenty 1. ročníků a také několik nových kolegů.

  • Přípravný týden pro učitele: zahájíme v pondělí 26. 8. 2019 v 8:30 v aule SPŠ
  • Zahájení školního roku pro studenty proběhne 2. 9. 2019. V 8:15 přivítáme pod vedením třídních učitelů v aule SPŠ studenty 1. ročníků technických oborů a v 8:40 rovněž v aule SPŠ studenty 1. ročníků ekonomických oborů. Studenti se na 1. hodinu sejdou v 7:50 ve svých nových třídách. Držíme palce!
  • V úterý 3. 9. 2019 proběhnou třídní schůzky 1. ročníků, s rodiči se setkáme v 15:30 v aule SPŠ. Protože nových informací na počátku školního roku bude mnoho, účast rodičů je velmi žádoucí. Budeme se těšit na setkání.
  • 5. a 6. 9. 2019 proběhne v prostorách školy pro studenty 1. ročníku Adaptační dvoudenka s bohatým programem a noclehem ve škole.
  • Aktuální informace o termínech maturitních zkoušek v podzimním období ...zde.

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top