Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

POJ komplet

Právě probíhá příjem přihlášek pro 1. kolo přijímacího řízení. V případě dotazů neváhejte kontkatovat vedení školy ...zde.

Jsme seběvědomá střední škola, která spojuje a nabízí studentům mnoho příležitostí a jistot. Za vše hovoří například čistá úspěšnost školy u maturitní zkoušky 2019: 96,0%. A stačí se jen začít do našeho webu a je zřejmé, jakou radost nám dělají studenti svými výsledky v soutěžích. Jsme velice hrdi, že můžeme realizovat mnoho projektů nad běžný rámec - Yes, I Do, projekty Erasmus+, školní tým Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a další. A máme velké plány, tak přijďte být u toho.

  • Informační leták ...zde.
  • Škola a její obory očima našich studentů ...zde. Skvělá práce našich studentů bratrů Hrtoňových.

Přijímací zkoušky nanečisto pro uchazeče, kteří na naši školu podají přihlášku proběhnou dne 3. 3. 2020.

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky budeme organizovat ZDARMA pro uchazeče, kteří na naši školu podají přihlášku. Kurzy budou probíhat vždy ve čtvrtek počínaje dnem 5. 3. 2020, postupně proběhnou tři lekce z českého jazyka a tři lekce z matematiky. Poslední lekce proběhnou v úterý 7. 4. 2020.

Uchazeči se mohou přihlásit na obě akce prostřednictvím elektronického formuláře ...zde.
Formulář bude aktivní od 25. 2. 2020 do 1. 3. 2020.


 

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top