Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Ve dnech 9. a 10. října 2019 se studenti 2. ročníků zúčastnili soutěže Valašský datel v rychlostním psaní na klávesnici. Soutěžili ve třech disciplínách – desetiminutových opisech s penalizací 10, 50 a 100 úhozů za neopravenou chybu. Soutěže se zúčastnilo 68 studentů z 20 středních škol.

datel ondraNaši školu reprezentovali studenti 2. ročníků : Ondřej Skotnica, Ester Zhorelová a Eliška Loupová. Zvlášť vynikajících výsledku dosáhl Ondřej Skotnica z 2. OB - bronzový medailista z Mistrovství světa v úpravě textu na počítači, který obsadil:

1. místo v bodovaném tréninku – ve 20 minutovkách dosáhl rychlosti 545,3 úhozů za minutu!

2. místo v audiotranscription (tj. zápis mluveného slova)

1. - 2. místo v 10minutovém opisu s penalizací 10 úhozů za neopravenou chybu

1. místo v 10minutovém opisu s penalizací 50 úhozů za neopravenou chybu

1. místo v 10minutovém opisu s penalizací 100 úhozů za neopravenou chybu

1. místo v kombinaci jednotlivců

V soutěži družstev pak naši studenti vybojovali pro školu krásné 7. místo z celkového počtu 20 soutěžících škol!

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top