Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Naši strojaři dnes zažili krásný a slavnostní den. Náš tým strojařů převzal ceny za celostátní prvenství školy v programování CNC strojů v systému Heidenhein. Soutěž je každoročně organizována Svazem strojírenské technologie v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Za prvenství ve své kategorii převzal ocenění z rukou pana ministra Jakub Zerzavý, který zvitězil v silné konkurenci 81 soutěžících z 26 škol České republiky.

Krásný úspěch, gratulujeme našim vítězům, velké poděkování patří za přípravu Ing. Čestmíru Závodnému.

mpo 3mpo 4mpo 5

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top