Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

V úterý 10.12. proběhla ve škole tradiční soutěž v anglické konverzaci: KEEP TALKING. V porotě usedli pedagogové SPŠOA Mgr. Marcela Lukovská, Mgr Barbora Vraníková a anglický lektor Malcolm Collen.
O čtvrté a páté místo se se stejným počtem bodů za konverzační disciplíny a poslech dělí se 69 body studenti Jaroslav Chasák a Ondřej Fricz, třetí místo obsadil David Mohyla se 70,5 body, druhé místo Adam Rajnoch se 72 body a absolutní vítězkou se stala Lucie Pavlíková se 76 body, která nás bude reprezentovat v okresním kole soutěže. Děkujeme za organizaci soutěže, všem soutěžícím za hojnou účast a velmi blahopřejeme vítězům.
anj 1anj 2anj 3anj 4

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top