Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

maxion 1maxion 2maxion 3

Dne 9. 3. 2020 proběhla exkurze pro studenty z projektu Yes, I do, v rámci kterého se studenti učí technickou angličtinu. Exkurze proběhla v ostravském závodě společnosti MAXION WHEELS - největšího světového výrobce kol pro osobní automobily, užitkové vozy a vysokozdvižné vozíky. Studenti mohli vidět celou výrobu hliníkových kol, jejich odlévání, opracování na obrobnách a technologii práškového lakování s následnou výstupní kontrolou produktu.  Exkurze pomohla studentům propojit teoreticky získané znalosti o odborných výrobních procesech přímo s reálnou výrobní praxí.

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top