Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Základní údaje o Domově mládeže při SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek

Adresa: 28. října 1639, 739 02, Frýdek-Místek

Vedoucí DM při SPŠ FM: PaedDr. Drahomír Šebesta

Vychovatelé: Mgr. Zdeněk Kološ, Sobková Eva

Telefon: 558 406 111 - ústředna, 558 406 281 - vedoucí domova mládeže, 558 406 282 - Mgr. Zdeněk Kološ

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihláška - zaslat poštou na Domov mládeže SPŠ, F-M

Předběžně se lze přihlásit každý rok vždy do 15. května elektronickou poštou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tiskopisy jsou k dispozici u vychovatelů na Domově mládeže při SPŠ F-M, kde si je můžete vyzvednout.

Školní vzdělávací program DM ...zde

Informace o DM

Kde nás najdete?

Domov mládeže při Střední průmyslové škole, Obchodní akademii a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace je jednou ze součástí střední školy. Škola spolu s domovem mládeže a školní jídelnou, sportovní halou pro míčové sporty a tenis a rozsáhlým sportovním areálem nabízejí kromě možností vzdělávání rovněž kvalitní stravovací služby, možnost ubytování a sportovního vyžití i v době po vyučování.

Domov mládeže ubytovává studenty gymnázií, středních odborných škol, středních odborných učilišť a v případě volných míst studenty vyšších odborných škol.

Kapacita domova mládeže je 110 míst. DM má 44 dvou a třílůžkových pokojů, tři kuchyňky s vybavením, sprchy a WC společná na chodbách, dvě společenské studovny a dvě klubovny s kapacitou 30 a 17 míst s možností variabilního uspořádání stolů, které jsou vybaveny televizním přijímačem.

Náš domov mládeže je provozován jako ubytovací zařízení s celodenním stravováním žáků. Dle zákona přispívají rodiče na ubytování paušální částkou 1 500,- Kč měsíčně bezhotovostně - č. ú.: 107-8407950207/0100 (KB) , kauce   3 000,- Kč je splatná při nástupu na DM.

Studenti mohou využit možnost ubytování i přes sobotu a neděli. Nepřetržitý provoz je zajištěn pedagogickým dozorem.

Součást DM je jídelna, která zajišťuje ubytovaným celodenní stravování.

Snídaně - 25,- Kč

Oběd - 30,- Kč

Večeře - 28,- Kč

Výdej stravy na magnetický čip, zakoupený do vlastnictví studenta za 105,- Kč. Strava je taktéž hrazena bezhotovostně - č. ú.: 107-8407950207/0100 (KB).

Výchovně vzdělávací zájmová činnost

Prvořadým úkolem DM při SPŠ, OA a JŠ FM je zabezpečit všem studentům odpovídající studijní, stravovací podmínky a vytvořit jim co nejvhodnější zázemí pro studium a využití volného času. Pobyt na domově mládeže je organizován vnitřním řádem a režimem dne. V době mimo vyučování mají ubytování možnost sportovního a kulturního vyžití. K dispozici knihovna, studovny, tělocvična, herna stolního tenisu, školní hřiště a posilovna. Příležitostně jsou pro ubytované organizovány besedy k rozličným tématům /např. s kosmetičkou, vizážistkou, besedy s významnými osobami kulturního a sportovního života ve městě/. Okamžitý přístup na internet je možný za poplatek 250,- Kč / měsíc / přípojka - přípojky pro osobní počítače jsou umístěny přímo na pokojích.

Na DM při SPŠ, OA a JŠ FM pracují kroužky:

sportovních her

turistický

kondiční cvičení pro dívky

kroužek dovedných rukou

Ubytování pro cizí návštěvníky

V rámci doplňkové činnosti poskytujeme ubytování:

v době školního roku pouze o víkendech /pro jednotlivce i pro kolektivy - 15 osob

Ceny:

Studenti VOŠ - dálkoví studenti - 195,- Kč

Osoba/noc - se sprchou - 300,- Kč

Osoba/noc - bez sprchy - 270,- Kč

Stravování pouze po předběžné domluvě (mimo soboty a neděle).

Více informací o Frýdku-Místku a okolí

www.beskydy-info.cz

www.frydek-mistek.cz

www.kr-moravskoslezsky.cz

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top