Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení

 

Dne 14. 1. 2020 vyhlásil ředitel školy 1. kolo přijímacího řízení. Text vyhlášení ...zde

Podrobnosti o průběhu přijímacího řízení ...zde, dotazy směřujte přímo k řediteli školy.

Poznej školu, na které chceš studovat!

POJ komplet

Právě probíhá příjem přihlášek pro 1. kolo přijímacího řízení. V případě dotazů neváhejte kontkatovat vedení školy ...zde.

Jsme seběvědomá střední škola, která spojuje a nabízí studentům mnoho příležitostí a jistot. Za vše hovoří například čistá úspěšnost školy u maturitní zkoušky 2019: 96,0%. A stačí se jen začít do našeho webu a je zřejmé, jakou radost nám dělají studenti svými výsledky v soutěžích. Jsme velice hrdi, že můžeme realizovat mnoho projektů nad běžný rámec - Yes, I Do, projekty Erasmus+, školní tým Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a další. A máme velké plány, tak přijďte být u toho.

  • Informační leták ...zde.
  • Škola a její obory očima našich studentů ...zde. Skvělá práce našich studentů bratrů Hrtoňových.

Přijímací zkoušky nanečisto pro uchazeče, kteří na naši školu podají přihlášku proběhnou dne 3. 3. 2020 od 8:00 do 10:45 v budove Obchodní akademie na ul. Palackého 123 v Místku. Uchazeči si přinesou psací a rýsovací potřeby, matematické tabulky pro ZŠ a kalkulátor se základními početními úkony. Podrobněji o organizaci ...zde.

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky budeme organizovat ZDARMA pro uchazeče, kteří na naši školu podají přihlášku. Kurzy budou probíhat vždy ve čtvrtek počínaje dnem 5. 3. 2020, postupně proběhnou tři lekce z českého jazyka a tři lekce z matematiky, a to vždy od 14:45 do 16:15. Poslední lekce proběhnou v úterý 7. 4. 2020.

Uchazeči se mohou přihlásit na obě akce prostřednictvím elektronického formuláře ...zde.
Formulář bude aktivní od 25. 2. 2020 do 1. 3. 2020.


 

sPOJ Ples 2020 - už je to tady!

ples 20 logo

 Školní ples pořádaný již tradičně agenturou Evolution Brothers chystáme na 20. 3. 2020 v Národním domě v Místku.

Neváhejte a kupujte vstupenky ...zde. Budeme se těšit na všechny přítele naší školy.

Plakát plesu ...zde.

Stříbrní v silovém čtyřboji

V úterý 4. 2. 2020 se na SŠ řemesel ve F-M uskutečnil silový čtyřboj hochů, kterého se zúčastnil tým 5 našich studentů. Kluci se vrhli do boje se vší silou. Čtyři silové disciplíny na maximum byly dost náročné a nedařilo se úplně všude, ale i tak se povedy nadherné vykony i zlepšení.
Nakonec to v konkurenci 5 družstev a přísných pravidel našemu družstvu vyneslo krásné 2. místo (ziskem 502,5 bodů). Skvěle nás reprezentovali siláci Jakub Rabas, Filip Bohačík, Marek Kantor, Vojtěch Duda a Alexej Cicoň. Blahopřejeme!
4 power 14 power 2

Ekonomická olympiáda

Ve dnech 2. 12.2019 – 13. 12. 2019 se studenti 1. až 3. ročníků zúčastnili školního kola Ekonomické olympiády. Jednalo se o testování znalostí z ekonomie a financí celkem u 37 studentů. Výsledky školních kol byly zveřejněny dne 19. 12. 2019. Na prvních čtyřech místech se umístili níže uvedení studenti:

  1. Marek Šotnar (úspěšnost v testu 80%)
  2. Ondřej Frysz a Jiří Mičánek (úspěšnost v testu 72%)
  3. Lucie Vojáčková (úspěšnost v testu 64%)
  4. Alena Petříková, Ondřej Skotnica a Monika Žáčková (úspěšnost v testu 60%)

Studenti, kteří se umístili na 1. a 2. místě, budou reprezentovat naši školu v krajském kole, které se koná dne 29. 01. 2020 v Karviné.

Všem studentům děkujeme za účast a blahopřejeme k dosaženým výsledkům. Velmi děkujeme našim učitelům za organizaci a přípravu.

eko olymp 20

Yes, I Do! pokračuje

yes i doNaše škola ja zapojena do projektu Moravskoslezského kraje Yes, I Do!, jehož cílem je podpořit výuku odborných předmětů v anglickém jazyce. V rámci projektu se učitelé odborných předmětů vzdělávají v angličtině, spolu s učiteli anglického jazyka pak i v odborné angličtině. Výuky strojírenských předmětů pak probíhá s využitím metody CLIL částečně v anglickém jazyce. V tomto školním roce skupina studentů absolvuje týdenní zahraniční stáž, kde mohou uplatnit svoji odbonost podpořenou zanloastí anglického jazyka. Projekt velmi přínosně doplně aktivity školy, kterými naplňujeme naši školní internacionalizační strategii - Střední odborná škola hlásící se k myšlenkám European Dimension. Propagační video k projektu můžete sledovat ...zde.

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top